Altın İsimli Kız Bileklik
Altın İsimli Kız Bileklik

Altın İsimli Kız Bileklik (0018705600009)

Marka : Altınbaş
Fiyat : ₺1.810,72(KDV Dahil)

ÜRÜN HAKKINDA

2.12 gr 14 Ayar Sarı Altın

:

Yeni doğum yapan bir anneye alınabilecek en değerli ve anlamlı hediyeler arasında yer alan altın isimli bileklik modeli Altınbaş güvencesi ile sizlere sunuluyor. Doğum yapan annenin çocuğunun isminin üzerinde yer alacağı kişiye özel bir tasarım olan altın isimli bileklik modeli şık ve sıradışı tasarımı ile ilgi çekmeye devam ediyor.

Eşinize ya da yeni doğum yapan yakınlarınıza hediye olarak tercih edebileceğiniz göz kamaştırıcı tasarıma sahip olan altın isimli bileklik modeli aynı zamanda rahat ve şık kullanımı ile de dikkatleri topluyor. Yeni annelerin günün her anında kullanabileceği altın isimli bileklik modeli stil sahibi annelerin kullanabileceği bir bileklik modelidir.

Annelerin bileğinin her zamankinden daha da zarif gözükmesini sağlayacak ve aynı zamanda çocuğunun isminin de üzerinde yer alacağı altın isimli bileklik modeli Altınbaş’ın modern tasarım dokunuşları ile hayata geçirilmektedir. Siparişinizi oluştururken bilekliğin üzerinde yer almasını istediğiniz ismi ilgili yere yazarak siparişinizin size özel olarak oluşturulmasını sağlayabilirsiniz.

Altınbaş’ın yeni anneler için tasarladığı en sevilen ürünler arasında bulunan altın isimli bileklik modeli farklı kıyafetler ile şık bir şekilde kombinlenebilecek özelliklere sahiptir. Annelerin kendilerine özel kombinlerini en rahat ve şık şekilde ortaya çıkarabileceği altın isimli bileklik modeli ile sizler de stilinize farklı bir hava katabilirsiniz. Altınbaş imzalı isimli bileklik modelleri en özel anneler için Altınbaş dünyasında sizleri bekliyor.