Altın Klasik Bombeli İkili Alyans
Altın Klasik Bombeli İkili Alyans
Altın Klasik Bombeli İkili Alyans

Altın Klasik Bombeli İkili Alyans (E0270)

Marka : Altınbaş

ÜRÜN HAKKINDA

3.90 gr 14 Ayar Beyaz Altın
Genişlik: 3.00 mm

Klasikleşmiş tasarımlardan hoşlanan çiftler için özel olarak tasarlanan altın klasik bombeli ikili alyans modeli Altınbaş’ın en beğenilen ikili alyans modelleri arasında yer alıyor. Özgün ve yenilikçi tasarım dokunuşlarıyla hayat bulan altın ikili alyans modeli sayesinde evlilik teklifinizin unutulmayacak özel bir ana dönüşmesini sağlayabilirsiniz.

 

Hayatınızın en önemli anlarından biri olan evlilik teklifinizi bir ömür boyu hatırlanabilir hale getirecek olan altın klasik bombeli ikili alyans modeli düğün, nikah ve nişanlarda tercih edilebilecek alyans modelleri arasında yer almaktadır. Gündelik günlerdeki kullanıma da uygun olan bombeli iki alyans modeli aynı zamanda özel gün ve gecelerde de kullanılabilmektedir.

 

Klasik, sportif ve gündelik kıyafetlerinize uyum sağlayabilecek şekilde tasarlanan Altınbaş ikili alyans modeli, hayatınızı paylaşacağınız kişiye karşı hissettiğiniz sonsuz sevgiyi gösterebileceğiniz bir tasarımdır. Hayatınızı paylaşmayı düşündüğünüz kişiye verebileceğiniz en romantik hediyeler arasında yer alan ikili alyans modeli klasik duruşu ile modern havayı bir arada dışarıya yansıtabilen yüzük modelidir.

 

Çiftler için hayatlarının en önemli dönemleri olan evlilik hazırlığı döneminin en büyük sembolleri arasında bulunan alyanslara yeni bir bakış açısı getiren ve özgün tasarım dokunuşları ile tasarımlarını şekillendiren Altınbaş tarafından sizlere sunulan altın ikili alyans modeliyle bu en özel anınızın adeta bir peri masalına dönüşmesini sağlayabilirsiniz.

 

Erkeklerin ve kadınların stillerine eşsiz bir uyum sağlayabilecek şekilde tasarlanan zamansız tasarımlar arasındaki altın ikili alyans modeli rahat kullanımı ve şık duruşu ile göz kamaştırıyor. Sonsuz aşkınızın ışıltısını dışarıya yansıtabileceğiniz ve stilinize farklı bir duruş kazandırabileceğiniz altın ikili alyans modeliyle hayal ettiğiniz evlilik teklifini gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Altınbaş güvencesi ile sahip olabileceğiniz bu özel altın alyans modelini bir ömür boyu kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

İnternet sitemizde belirtilen fiyatlar, 2 adet alyans için geçerlidir. Alyanslarımız sipariş vermeniz durumunda sizin için özel olarak üretilmektedir. Özel üretim siparişleri 6 ile 10 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Sitede belirtilen ürün gramı, standart boy alyans çifti için verilmiştir. Seçilen yüzük ölçüsü ve özel üretimden kaynaklı nedenlerle ürün gramı sitede belirtilen gramdan eksiklik veya fazlalık gösterebilmektedir. Yüzük içerisine yazı ve tarih yazdırabilirsiniz. Alyanslar kişiye özel olarak üretildiğinden dolayı iade ve değişimi yapılamamaktadır. İstemeniz durumunda alyans modelini tek olarak da satın alabilirsiniz.