Altın Üçlü Set
Altın Üçlü Set

Altın Üçlü Set (0019568600275)

Marka : Altınbaş
Fiyat : ₺28.900,30(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 5

ÜRÜN HAKKINDA

15.47 gr 14 Ayar Beyaz Altın

:

Düğün hazırlığı yapan ve yeni evlenecek çiftlerin en beğendiği düğün setleri arasında yer alan altın üçlü set modeli Altınbaş güvencesiyle sizlere sunuluyor. En mutlu anlarınızın başlangıcından itibaren sizlere eşlik edebilecek olan altın üçlü set modeli manevi değeri de en yüksek mücevherlerden oluyor. 

Söz, nişan, düğün ve diğer özel günlerinizde hediye olarak tercih edebileceğiniz altın üçlü set modelinin içerisinde kolyebileklik ve küpe modeli bulunuyor. Her biri birbiriyle eşsiz bir uyumluluk yakalayabilen altın üçlü set modeli altının en ışıltılı halini sizlere getiriyor. 

Kadınların stillerine farklı bir duruş kazandırabilen altın üçlü set modeli düğün setleri arayanların ilk tercih ettiği ürünlerden oluyor. Özgün tasarım dokunuşlarıyla hayata geçirilen mücevherler bir ömür boyunca kullanılabilecek en anlamlı ve değerli mücevherler arasında yer alıyor. 

Günün her anında kullanılabilecek altın üçlü set modeli içerisindeki tüm mücevherler ile sizler de stilinizi tamamlayabilirsiniz. Şık ve doğru stillerin vazgeçilmez parçalarının içerisinde bulunduğu altın üçlü set modeli girdiğiniz her ortamda tüm bakışların şık stilinize çevrilmesini sağlıyor. 

Moda dünyasıyla uyumlu olan tasarımlarıyla daima dikkatleri üzerine çeken Altınbaş güvencesiyle sahip olabileceğiniz altın üçlü set modelini satın alarak sevdiklerinizin heyecanını sizler de paylaşabilirsiniz. Set halinde rahat ve şık bir şekilde kullanabileceğiniz mücevherleri dilerseniz ayrı ayrı da kullanarak ilgi ve çekici ve göz kamaştırıcı bir stil oluşturmaya başlayabilirsiniz. 

EN ÖZEL GÜNLERİNİZDE ALTINBAŞ SİZİNLE

Kitaplarında Türk aile yapısını ilmek ilmek işleyen, Cumhuriyet tarihinin en güçlü yazarlarından biri olan Halide Edib Adıvar, otobiyografik kitabı Mor Salkımlı Ev’de şöyle der: “Eğer aile sisteminin yerini tutabilecek resmî bir sistem bulunsa ve tatbik edilse, mutlak insan cinsinin hüviyetinde esaslı bir değişme olacak ve bu değişme daha iyi değil, daha fena olacaktır.”

Adıvar’ın bu sözlerinin üzerinden çok zaman geçti ve Türkiye’de çok şey değişti. Sokaklar, şehirler değişti, insanlar değişti, fikirler değişti... Fakat değişmeyen bir şey var ki o da aile kavramı. Türk toplumu için aile, geçmişten bugüne özünden, öneminden hiçbir şey kaybetmeden geldi. Bugün baktığınızda aile olmak, bir aileye sahip olup onun içinde mutlu ve huzurlu olmak, ailenin verdiği güven duygusuyla yaşamak en büyük temennilerimiz arasında yer alıyor. Hal böyle olunca ailelerimiz hayattaki en önemli varlıklarımız haline geliyor.

Aile olmanın önemine değinmişken, yeni bir aile kurmanın ve bu sayede var olan aileyi genişletmenin, büyütmenin heyecanını da es geçmemek gerekiyor. Evlilik kararı çiftler arasında alınsa da sonraki süreç çok daha kalabalık geçiyor. Aynı heyecanla kucaklaşan iki aile, bahsini ettiğimiz güven duygusunu inşa ederek çiftlere daha kalabalık ve daha emniyetli bir dünyanın kapılarını aralıyor.

İşte bu süreçte ailenize katılan herkesi kucaklamak, onu var olan sevgi ve güven duygusunun içine dahil etmek gerekiyor. Bunun birincil yolu elbette birlikte bol bol vakit geçirmekten, anılar biriktirmekten geçiyor. Fakat ara ara yapacağınız jetler de karşınızdaki kişinin kendini özel hissetmesinde ve sevildiğini düşünmesinde önemli bir rol oynuyor. 

Aileye hoş geldin hediyesi

Kendi ailesini kurma yolunda adım atan ya da ailenize yeni katılan birine yapacağınız en güzel jestlerden biri de onun stiline yakışacak, gelinliğiyle hoş bir uyum yakalayacak bir set hediye etmek. Altınbaş’ın 14 ayar beyaz altından ve taş detaylardan oluşan üçlü seti de bu noktada sıkça tercih edilen seçeneklerden biri oluyor. Beyaz altının ışıltısı, damla taşların zarif dizilimiyle birleşerek gelinlerin ışıldamasını sağlıyor.

Yalnızca düğün gecesinde gelinlikle değil; farklı özel günlerde de kadınların şıklığına tamamlayıcı bir dokunuş yapan bu setlerle sevdiklerinizin heyecanına ortak olabilirsiniz. Set halinde kullanılabileceği gibi ayrı ayrı kullanıldığında da oldukça çekici olan bu tasarımlara Altınbaş mağazalarında ve altinbas.com’da ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR