0.09 Karat Pırlanta Topaz Taşlı Yüzük
0.09 Karat Pırlanta Topaz Taşlı Yüzük

0.09 Karat Pırlanta Topaz Taşlı Yüzük (P463989)

Marka : Altınbaş
Fiyat : ₺16.215,15(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 5

ÜRÜN HAKKINDA

1.75 gr 8 Ayar Beyaz Altın

Taş Ağırlık Renk Berraklık Şekil
Pırlanta 0,09 Karat G SI

:

Tabiatın en güzel hediyesi kuşkusuz pırlantadır. Her bir pırlanta tasarım ise kendi içerisinde bambaşka bir güzellik barındırır. Pırlanta topaz taşlı yüzük modeli, Altınbaş ile bu eşsiz güzelliği göz kamaştıran bir ışıltı eşliğinde cömertçe sergiliyor.

Kadınların zarif elleriyle buluştuğunda ise büyüleyen bir duruş kazanan, aşkın ve sadakatin temsilcisi olan pırlanta yüzük modeli ile en özel teklifinizi ışıltıyla taçlandırabilirsiniz. Evlilik teklifi için oldukça ideal bir tasarıma sahip olan pırlanta yüzük, Altınbaş’ın muazzam işçiliğini en küçük detaylarıyla dahi yansıtabiliyor. Sonsuz aşkınızı anlatmanız için özel olarak dizayn edilen bu muhteşem yüzük modeli zarafeti, parlaklığı ve cesur duruşuyla kadınları mest ediyor.

Beyaz altının ustalıkla işlenmesi ve pırlantanın Altınbaş dokunuşu ile değer kazanmasından doğan bu özel yüzük modeli, alyans ile birlikte de kullanılabiliyor. Özel günlerde hediye olarak da tercih edebileceğiniz tasarım, kuşkusuz özel bir hatıraya da dönüşecek. Çünkü pırlantanın muazzam ışıltısı, gerçeği bir anda büyülü bir rüyaya çeviriyor.

Kendiniz için de tercih edebileceğiniz pırlanta aksesuar koleksiyonunuzun en özel parçası olmaya aday topaz taşlı yüzük modeli ile özel davetlerde güzelliğinizin zarafetinizle harmanlanmasını, duruşunuzun ön plana çıkmasını sağlayabilir, ışıltınızı etrafınıza yansıtabilirsiniz. Siz de topaz taşlı yüzük modelini kullanmaya başladığınızda bu göz alıcı güzelliğe kısa sürede tutkuyla bağlanacaksınız. Bu özel tasarıma pırlanta topaz taşlı kolye ve küpe ile beraber set şeklinde sahip olabilir; ailenin tüm üyelerini bir arada kullanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR