24 Ayar 100 Gram Altın
24 Ayar 100 Gram Altın

24 Ayar 100 Gram Altın (8680145275000)

Marka : Altınbaş
Fiyat : ₺108.651,25(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 5

ÜRÜN HAKKINDA

100.00 gr 24 Ayar Sarı Altın

:

Gram Altın ürünlerimiz, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’a dayanılarak hazırlanan Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin, Cayma Hakkı’nın istisnaları başlıklı 15/a maddesinde düzenlenen, fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal kapsamına girdiğinden, iptal/iade/değişim kabul edilmemektedir.

Doğadaki en değerli ve en kıymetli elementlerden olan altın, insanlık tarihi boyunca gördüğü değerini günümüze kadar taşımıştır. Saf halinde kolay şekil alabilen altın ziynet eşyalarında bilezikten yüzüğe kadar pek çok farklı tasarım içerisinde yer almaktadır. Yatırım araçları arasında da en fazla tercih edilenlerden olan altını küle olarak satın alarak uzun yıllar boyunca değerini kaybetmeden muhafaza edebilir ve birikimlerinizin değer kazanmasını sağlayabilirsiniz.

 

Altınbaş tarafından sizlere özel ambalajında sunulan 24 ayar 100 gram altın modelini ister ambalajında saklayabilir, isterseniz ambalajını açarak da saklayabilirsiniz. Değerinden her iki muhafaza şeklinde de herhangi bir şey kaybetmeden bu altın modelinin muhafaza edilmesinin kolay olması da sizlere sunacağı en önemli avantajlar arasında yer almaktadır.

 

Sertifikaya ve garantiye sahip olan 24 ayar 100 gram altın dünya standartlarına uygunluğunu belgeleyen sertifikalarıyla sizlere sunulmaktadır. Güvenilir bir yatırım aracı olan altının değeri ve saflığı da ürüne özel sertifikalar ile güvence altına alınmaktadır. Yatırım amaçlı olarak aldığınız altınınızı dilediğiniz zaman döviz büroları, kuyumcular ve özel anlaşmalı bankalarda nakit paraya çevirebilirsiniz.

 

Tasarruf için tercih edilebilecek olan altınlar arasında en büyük gramajlı ürün olan 100 gramlık 24 ayar altın modeli özellikle nakit birikimlerin veya diğer mücevherlerin kolay bir şekilde harcanabilmesi ya da zor muhafaza edilebilmesi gibi sorunlardan dolayı alternatif arayanlar için en ideal yatırım araçları arasında yer almaktadır.

Benzer Ürünler